Enerjide Tasarruf Devri

Ürün alırken yada mevcut kullandığımız ürünü değiştirirken ekonomik gücün yeteceği şekilde en verimli olanı seçilmelidir. Enerji tasarruflu lambalar sıradan ampullerle karşılaştırıldığında 8 kat daha uzun süre kullanılır ve % 80 daha az enerji harcar.

Güncel Fiyat Listemiz

En son ürün fiyat listemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İzmir'de kurulmuş ve ana iştigal konusu aydınlatma ekipmanları olan firmamızın ana hedefi markalaşmak ve ŞAVK markasının bilinirliğini tüm Türkiye'de sağlamaktır.

Aydınlatma sektörünün ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda , kendi alanında uzman bir ekip ve yüksek kalite vizyonu ile üretime alınan ŞAVK ürünlerini elektrik sektörünün hizmetine sunmak bizler için gurur vericidir.

Elektrik ve aydınlatma sektöründe yüksek standart ve kalitede ürün ve hizmet sunarak , müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak çalışanlarımızın birincil görevidir.

İthalatını yaptığımız tüm ürünlerin kalite kontrolü Türkiye'de sayılı bulunan test laboratuvarımızda gerekli testleri yaptıktan sonra satışa sunulmaktadır.Laboratuvarımızı akredite ederek Türkiye'de tüm aydınlatma sektörünün hizmetine sunmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Yeni LEDlerimiz stoklarda...

Şavk yeni LED ürünleri stoklarımızdaki yerini aldı. Ürünler hakkındaki broşüre ulaşmak için tıklayınız

30/08/2013

PAR 56 LED HAVUZ LAMBASI

Par 56 Cam Kasa Led Havuz Lambalarımız Kısa Süre Sonra Stoklarımızda Olacaktır

23/05/2012

Laboratuvarımız

İthalatını yaptığımız tüm lambalarımız laboratuvarımızda 7W/dan - 1000W'a kadar ölçüm yapabilen test cihazlarımızla akım,lümen vb. kalite kontrol testlerinden geçirildikten sonra satışa sunulmaktadır.

Laboratuvarımız

(c) Pardus Elektrik. Her hakkı saklıdır.